Playmobil 5167 Prenosný domček pre bábiky

- 10%
Výrobca: Playmobil
Kód produktu: 5167
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 28.49
34.19
Pôvodná cena 37.99, Zľava 10 %
ks

Popis Domček na cesty, to je úžasná hračka pre všetky malé dievčatká. Zabalený je jednoducho prenosný vďaka praktickému držadlu. Po rozložení sa objavia dve poschodia a štyri izby s kompletným vybavením, ktoré rodina bývajúca v dome, potrebuje k životu. Kuchynská linka s riadom, vaňa s uterákmi, obývačka s kreslami a televízorom aj spálňa s postieľkami, prikrývkami a kolískou pre najmenšieho člena rodiny. Pozor, nemôžeme zabudnúť na štvornohého obyvateľa! To všetko ponúka malým dievčatkám skvelú zábavu!

Kompletné vybavenie Domček je vybavený do posledného detailu. Maminka určite ocení plne vybavenú kuchyňu aj s praktickým riadom, v ktorom môže bez obáv variť pre celú rodinu. V obývačke sa všetci stretnú, budú odpočívať a relaxovať a v noci čakajú celú rodinu pohodlné postieľky. Nevyhnutnou súčasťou je aj kúpeľňa s vaňou. A nemôžeme zabudnúť ani na domácich miláčikov, dvoch psíkov a ich pelešteky.

 
Funkčné detaily Domček je prepracovaný do každého detailu. Prichádzajúcu susedku ohlási funkčný zvonček. Uteráky, prikrývky, otváracie dvierka, to všetko vaše deti maximálne nadchne. Jednoduché prenášanie zaistí praktické držadlo.

Rozmery: 27,5 x 29 x 24 cm,  Rozložený má rozmery 52 x 12 x 27 cm DxŠxV